Praca dla studentów/uczniów na wakacje

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

  • Kontrola jakości

  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 10,65 € brutto/h oraz dodatki i premie (od 1.04.2021 - 12 € brutto/h)

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne

  • Komfortowe warunki mieszkaniowe

  • Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

  • Wytrzymałość fizyczna

  • Pełnoletność - wymóg konieczny

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana

  • Mile widziany własny samochód

 Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA   Telefon: 504 581 042   Mail: as@cp-personal.com   Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole   KRAZ 11738

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Jaworzyna Śląska

Nazwa : Gość
Numer ogłoszenia : 11961
Liczba odsłon: 4, dzisiaj 0