Operator wózka widłowego (k/m)

    Zakres obowiązków: • Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami• Kontrola i napełnianie silosów• Transport wewnętrzny towarów• Przenoszenie towarów z 18 metrowych regałów przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu• Dbanie o czystość w miejscu pracy Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system awansów od 2. miesiąca pracy ok. 1400€ netto!• Premie za brak nieobecności w pracy • Umowę o pracę na warunkach niemieckich• Bezpłatny kurs języka niemieckiego• Komfortowe warunki mieszkaniowe• 30 dni urlopu w roku oraz dodatek urlopowy• Talony na benzynę o wartości 40€• Wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych Wymagania: • Wytrzymałość fizyczna• Samodzielność i poczucie odpowiedzialności• Aktualne uprawnienia na wózek widłowy• Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 – wymóg konieczny• Gotowość do pracy zmianowej   Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA   Telefon: 504 581 042   Mail: as@cp-personal.com   Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole   KRAZ 11738

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Jaworzyna Śląska

Nazwa : Gość
Numer ogłoszenia : 11960
Liczba odsłon: 3, dzisiaj 0